Голова районної ради Олексій Чушкін привітав випускників Голованівської школи з закінченням навчання

30 травня 2015року голова районної ради О. Чушкін взяв участь у випускному вечорі і привітав випускників Голованівської ЗШ І-ІІІст. імені Т.Г. Шевченка – гімназія з закінченням навчання в школі і початком самостійного життя.

Традиційно урочистості проходили в районному будинку культури, де зібралися батьки, рідні, друзі ще вчорашніх учнів, а сьогоднішніх вже випускників.

-         Ви стоїте на порозі нового життя, - сказав Олексій Іванович, - і те, яким воно буде вагомою мірою залежить від вас самих. За плечима у кожного – міцний багаж знань, попереду – світ незвіданий і широкий. Творіть, дерзайте, примножуйте трудову славу батьків, звеличуйте Україну новими звершеннями. Нехай щастить вам усім і в добру путь.

По завершенню усіх привітань до яких долучилися і голова райдержадміністрації О. Голімбієвський,   перша вчителька Л. Дудар,  класний керівник Л. Богачук,  мати випускниці І. Рибак.

Директор школи О. Томашевська вручила атестати зрілості і золоті та срібні медалі

Слово у відповідь сказали і випускники. Вони у вигляді театралізованого дійства згадали свої шкільні роки, подякували і батькам та вчителям, а також традиційно станцювали шкільний вальс.