Голова районної ради Олексій Чушкін разом з голованівцями запалив вогні головної ялинки селища

19 грудня 2014 року на центральній площі Голованівська відбулося святкування Дня святого Миколая.

У цей день головна новорічна ялинка селища вперше запалила свої святкові вогники, а Дід Мороз, Снігуронька та Святий Миколай привітали голованівців з наступаючими новорічними та різдвяними святами. На центральній площі  селища було багатолюдно, адже для малечі було організовано цікаву розважальну програму, численні конкурси, вікторини. Під час святкування дітлахи водили величезний хоровод навколо ялинки.

І звичайно не обійшлося без призів. Солодкими подарунками Голованівський селищний голова Олександр Чернишенко відзначив усіх учасників дійства.

Й малеча й дорослі – усі були в захваті.