Голова районної ради ознайомився з ходом проведення капітального ремонту приміщення Клинівської сільської амбулаторії

1 вересня 2015 року голова районної ради Олексій Чушкін, перебуваючи з робочою поїздкою в селі Клинове, ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт в приміщенні Клинівської сільської амбулаторії.

Нагадаємо, ремонт даного приміщення здійснюється завдяки соціальному партнерству групи компанії «Кернел», Клинівської сільської ради, підрядника ПП Аркуша та Голованівської ЦРЛ, між якими укладено чотирьохсторонню угоду.

В медичному закладі вже замінено дах, вікна, двері та прокладено системи водовідведення і водопостачання.