Голова районної ради привітав працівників Голованівського РЕМу ПАТ «Кіровоградобленерго» із професійним святом

19 грудня 2014 року в Голованівському РЕМі відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята –Дня енергетика. Працівників енергетичної галузі району вітали голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін, виконавчий директор ПАТ «Кіровоградобленерго» Олександр Заноса, начальник Голованівського РЕМу ПАТ «Кіровоградобленерго» Володимир Довгий.

Вітаючи тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу економіки району та якість побуту громадян, Олексій Чушкін подякував їм за наполегливу сумлінну працю.

- Сьогодні ми переживаємо один із найважчих років за період незалежності держави. В умовах військової агресії на Сході України, складною ситуацією з електропостачанням, соціальною напругою серед населення, ви з великою відповідальністю та професіоналізмом виконуєте поставлені завдання. Тому бажаємо всім представникам галузі наснаги, витримки, родинного затишку та мирного неба над головою  - наголосив Олексій Чушкін.

Кращі енергетики району отримали  відзнаки  районної ради.