Голова районної ради провів робочу зустріч з керівниками освітніх та медичних закладів району

29 квітня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін за участю заступника голови райдержадміністрації О. Бугаєнко, начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Дударя, начальника районного відділу освіти М. Коломійчука, головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» М. Фоменко, голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї В. Піскорського та головних бухгалтерів медичних закладів Н. Чепіль і Т. Галак провів робочу нараду на якій обговорювали ряд нагальних питань, які  накопичились   в медичній та освітній галузях.

Розпочинаючи нараду голова районної ради повідомив, «маємо колосальну заборгованість по освітнім та медичним закладам  за теплопостачання, яка складає 1.3млн.грн. Стан розрахунків за енергоносії в тому числі теплопостачання  розглядалось 28 квітня 2015року на засіданні колегії обласної державної адміністрації і прийнято рішення звернутися до Міністерства фінансів, щоб надали право на місцях робити перерозподіл субвенції».

Поки немає відповідного механізму перерозподілу цих коштів, Олексій Іванович запропонував  керівникам відповідних установ здійснювати належно обрахунки, визначивши першочергові видатки і до 1 серпня  в разі неприйняття Міністерством фінансів відповідних рішень,  розрахуватись за теплопостачання та  робити все можливе для  забезпечення діяльності установ.

Обговорювали питання щодо звільнення від орендної плати КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги», яка сплачується КУ «Голованівська центральна районна лікарня».

Розглянуто освітянські питання: підвезення учнів до шкіл, харчування дітей, виплату відряджувальних  педагогічним працівникам за 2013-2014роки.

Підводячи підсумок зустрічі Олексій Чушкін повідомив, що на 20 травня планується проведення позачергової сесії районної ради, на якій буде розглядатися   внесення змін до районного бюджету на 2015рік для вирішення питань погашення кредиторської заборгованості та звертаючись до керівників  установ наголосив на активній співпраці з сільським та селищними головами, залучення позабюджетних коштів, в тому числі для проведення відпочинкової кампанії  в освітніх закладах району.