Голова районної ради провів співбесіди з керівниками установ та закладів спільної власності територіальних громад сіл та селищ району

7 липня 2015 року голова районної ради Олексій Чушкін провів співбесіди з керівниками установ та закладів, які знаходяться в спільній власності територіальних громад сіл та селищ району. Зокрема проблемні питання обговорювались з головним лікарем КУ «Голованівська ЦРЛ» Сачук В.М., головним лікарем КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Фоменко М.П., начальником відділу освіти районної державної адміністрацій Коломійчуком М.А. та директором територіального центру соціального обслуговування Голованівського району Ткач В.Л.

Такий формат роботи є нагодою особисто проінформувати голову районної ради про проблеми у відповідних галузях та розпочати пошук шляхів їх вирішення.

Керівники обговорили підготовку відповідних закладів до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років, проведення необхідних поточних та капітальних ремонтів, здійснення державних закупівель, кадрові питання та інші нагальні проблеми.

Головний лікар КУ «Голованівська ЦРЛ» Сачук В.М. повідомила про початок проведення ІІ етапу будівництва очисних споруд  в Голованівській ЦРЛ,  ремонту харчоблоку в філії «Голованівська ЦРЛ» в смт. Побузьке, та про забезпечення закладів охорони здоров’я продуктами харчування. Голова районної ради рекомендував головному лікарю розглянути питання щодо раціонального використання приміщення, в якому розміщена Побузька філія та звернутись за допомогою у вирішенні даного питання до обласного управління охорони здоров’я.

Головний лікар КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Фоменко доповіла про діяльність мережі ФАПів в районі та необхідність вирішення питання ремонтів в Клинівській лікарській амбулаторії та Капітанському ФАПі, а також відновлення теплопостачання в Грузькому та Наливайківському ФАПах. Вона повідомила про відсутність фельдшерів в селах Ємилівка та Розкішне та про поповнення закладів охорони здоров’я району лікарем-педіатром та лікарем загальної практики- сімейним лікарем. Для вирішення питання забезпечення житлом  лікаря - педіатра вирішено звернутись до  Побузького селищного голови.

Про стан підготовки закладів освіти до осінньо-зимового періоду проінформував начальник відділу освіти районної державної адміністрації Михайло Коломійчук. На даний час проводяться поточні ремонти у всіх закладах освіти. 10 липня відбудеться розкриття конкурсних торгів на закупівлю вугілля. Завершена процедура закупівлі паливно-мастильних матеріалів для шкільних автобусів району. В серпні вирішиться питання щодо постачальників продуктів харчування. З 8 шкільних автобусів 2 потребують капітального ремонту.

А також, Михайло Коломійчук повідомив про те, що педагогічні працівники району масово звертаються до суду з позовними заявами про відшкодування витрат на відрядження за 2013-2014 роки, які не виплачувались відділом освіти у зв’язку з відсутністю кошторисних призначень. Відділом освіти не нараховується індексація заробітної плати та надбавка за престижність праці педагогічним працівникам виплачується лише в розмірі 5 % посадового окладу.

Голова районної ради рекомендував відділу освіти здійснювати закупівлю продуктів харчування в приватних підприємців, які відповідають за їх якість та мають відповідні дозволи та ліцензії, а при здійсненні ремонтів приміщень дошкільних закладів освіти враховувати те, що дані приміщення є власністю сільських рад та користуватись при цьому умовами договорів оренди та позички.

В результаті обговорення проблемних питань територіального центру соціального обслуговування Голованівського району директору В.Ткач було рекомендовано здійснити інвентаризацію покрівлі адмінприміщення та в разі необхідності провести часткову заміну покрівлі. Питання заміни покрівлі в цілому вирішувати при формуванні районного бюджету на 2016 рік. А також, Олексій Чушкін  рекомендував  при підготовці стаціонарних відділень територіального центру до опалювального сезону використати бюджетний ресурс для провадження енергозберігаючих заходів, в тому числі встановити в Троянській відділенні тамбурні двері.

Голова районної ради закликав усіх керівників установ та закладів прийняти участь в засіданнях постійних профільних комісій при розгляді питань порядку денного чергової сесії, яка відбудеться 17 липня 2015 року.