Голова районної ради провів зустріч з трудовим колективом дитячого садка № 3

29 квітня 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін відвідав дитячий навчальний заклад  № 3 «Малятко», де зустрівся з завідуючою закладу  Рудою Лідією Афанасіївною та трудовим колективом.  Темою зустрічі було обговорення скарги мешканців Голованівська щодо зловживання посадовців, яка опублікована на новому сайті «Перша електронна газета»  в Інтернет-просторі Кіровоградщини. Голова районної ради повідомив про те, що по даному питанню було надано доручення начальнику відділу освіти Коломійчуку М.А. та секретарю Голованівської селищної ради Безверхній Л.О. перевірити роботу закладу та відреагувати на матеріал  надіславши відповідного листа до електронної газети.

Олексій Чушкін закликав у такий нелегкий період для України працювати злагоджено, виважено та відповідально задля забезпечення якісного виховання підростаючого покоління. Він запропонував поспілкуватись з батьками, розглянути актуальні питання на засіданні батьківського комітету та запевнив присутніх, що у районної влади на роботу завідуючого дитячого закладу та  його трудового колективу нарікань немає.