тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради провів онлайн-нараду  з представниками територіальних громад району

07 квітня 2022 року голова районної ради Руслан Цобенко провів онлайн-нараду  із представниками   територіальних громад району за участю народного депутата України Юрія Кузбита, де  обговорили   питання щодо розподілу гуманітарної допомоги, яка надійшла від міжнародних партнерів та благодійних організацій.

Звертаючись до учасників наради, Руслан Цобенко відмітив, що необхідно  напрацювати алгоритм дій щодо справедливого розподілу гуманітарної допомоги відповідно до потреб громад,  та обміну  ресурсами між громадами  в середині району.  Також нашим завданням, як району, що знаходиться в тилу,  надавати допомогу містам, які перебувають під окупацією, забезпечувати їх медикаментами та промисловими товарами, і допомагати західним регіонами країни, які перенаселені біженцями,     продуктами харчування.

В ході наради також підняли   питання щодо забезпечення Голованівського батальйону територіальної оборони засобами захисту та  населення громад району життєво необхідними   медичними препаратами, такими як,  інсулін, тироксин, тощо.

В свою чергу, Юрій Кузбит зазначив, що йому відомі ці питання і він працює над їх вирішенням.