Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Голова районної ради взяв участь у відкритті І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри

15 травня 2019 року  голова районної ради Богдан Кучмій спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Голованівської райдержадміністрації Сергієм Тузом взяли участь у відкритті І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 

Даний захід на території району проводиться вчетверте та третій рік поспіль на базі Троянської філії Голованівського ліцею.

48 учасників – юнаків та дівчат із Голованівського, Побузького, Перегонівського ліцеїв та Троянської, Межирічківської, Клинівської філії  протягом трьох днів будуть змагатися в силі, хоробрості, спритності, проходити інтелектуальні вікторини, робитимуть фізичні вправи та вчитися стріляти з пневматичної гвинтівки.

Богдан Кучмій привітав молодь з початком військово-патріотичної Гри і побажав перемоги у змаганнях та конкурсах, гарних вражень і емоцій  та вдалого відпочинку.

Варто відмітити, що матеріально-технічна база для проведення патріотичної Гри поступово поновлюється. Так у  2018 році закуплено 40 ліжок, у 2019 році придбано холодильник та меблі для їдальні, загалом у цьому році з районного бюджету виділено 70.0 тис. грн.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада