Голованівську - 252 !

Шановні Голованівці!
Щиро вітаємо вас з 252-ю річницею від дня заснування селища Голованівськ!

День народження нашого селища є святом усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Ми маємо самобутні традиції,можемо пишатися своєю історією  та сьогоденням. Дякуємо всім односельцям,  які небайдужі до долі рідного Голованівська, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, голод і розруху, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад відданого служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею життя на краще.
          Від щирого серця вітаємо молоде покоління, яке буде визначати долю нашого селища в майбутньому.  Нехай же зростає та процвітає наш улюблений Голованівськ! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині.
          Зі святом!

Голова районної державної адміністрації