Голованівщина вшановує учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2012року в актовому  залі районної ради відбувся захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Участь в урочистостях взяли голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, голова ради районної організації ветеранів України Іван Леонов, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Олег Цимбал, учасники бойових дій на території інших держав, рідні загиблих воїнів, представники громади та трудові колективи району.

Олександр Володимирович та Олексій Іванович висловили щирі слова  вдячності  воїнам-інтернаціоналістам за їх мужність і патріотизм, - низько схиляємо голови та вічно пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, виконуючи військовий обов’язок на території інших держав. Керманичи району запевнили, що районна влада вважає своїм обов’язком і робитиме все можливе, щоб воїни-ветерани і люди, які втратили своїх близьких в Афганістані, не були обділені турботою та увагою. Відповідно до комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2011-2015роки по 1000 гривень отримали батьки загиблих воїнів.

Керівники району  вручили обласні та районні нагороди і подяки учасникам бойових дій на території інших держав, а саме:

Почесною грамотою обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану нагороджено Грановського Олега Миколайовича – учасника бойових дій на території республіки Афганістан, член Голованівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану; Давидову Світлану Михайлівну – учасниця бойових дій на території республіки Афганістан, член Голованівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану; Кравченка Василя Миколайовича – учасника бойових дій на території республіки Афганістан, член Голованівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено Лаврова Олексія Івановича – учасника бойових дій на території інших держав, заступника голови ради Голованівської районної організації ветеранів України.

Почесними грамотами Голованівської районної ради та районної державної адміністрації нагороджено Качуренка Анатолія Анатолійовича – учасника бойових дій – ветеран Афганістану, Турпака Анатолія Олексійовича – учасника бойових дій на території інших держав, член ради Побузької селищної первинної організації ветеранів України. Грамоти та подяки також отримали ще 8 воїнів-інтернаціоналістів.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять загиблих.

Для учасників заходу художні номери виконали вихованці Побузької дитячої музичної школи, Голованівської дитячої школи мистецтв, хор ветеранів районного будинку культури.

Учні Голованівської загальноосвітньої школи  поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам – афганцям.