Голованівськ святкує 251-у річницю!

Дорогі голованівці!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 251-ї річниці Голованівська.
          День селища - це свято всіх, для кого Голованівськ став долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Ми любимо тебе, Голованівську, ми пишаємось твоєю історією, ми наповнюємо тебе європейським змістом. Разом з нами, його мешканцями, ти ростеш і розвиваєшся, долаєш незгоди та радієш успіхам.
Голованівськ не можна не любити. Тут особлива атмосфера затишку та спокою, мальовничі краєвиди, ошатні будинки, затишні та гарні вулиці… Та найбільшою гордістю нашого селища є ви, його мешканці.  Саме завдяки вашому натхненню, «золотим рукам», самовідданості та наполегливості розвивається сучасний Голованівськ. Усі досягнення, якими багате наше містечко, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.
         Дорогі голованівці, ми щиро вдячні кожному з Вас за все, що Ви робили та робите для рідного містечка.
         У сьогоднішній святковий день від усьго серця вітаємо всіх із Днем Голованівська. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, здійснення найзаповітніших мрій. Божого Вам благословення та нових звершень на благо рідного Голованівська.
        З Днем народження Тебе, рідне селище!

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський