Готуємось до травневих свят

У Голованівську проходять весняні роботи по прибиранню та благоустрою селища. Практично всі роботи комунальники планують виконати до травневих свят. Так, у планах – привести в належний стан сквери та парки, зони відпочинку, пам’ятні знаки, пофарбувати урни, очистити тротуари, дороги та ін.

Зокрема, 27 квітня голова районної ради Олексій Чушкін  відвідав один із центральних парків районного центру, де проводилися роботи по санітарній обрізці дерев.

Разом із начальником Голованівського комбінату комунальних підприємств Сергієм Сапожковим голова районної ради оглянули парк та визначили об’єм  робіт, які необхідно здійснити, а саме: привести в належний стан громадську вбиральню, запустити фонтан, пофарбувати лавки, відремонтувати освітлення та багато іншого.