Результати місцевих виборів 2015року

25 жовтня 2015року відбулись вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

На підставі протоколу районної  виборчої комісії  до Голованівської районної ради обрано 34 депутати. Районну раду сформують представники 5 політичних сил, а саме: Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 12  депутатів, Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 8, Політична Партія «Об’єднання «Самопоміч» - 5, Політична Партія «Опозиційний блок» - 5, Радикальна Партія Олега Ляшка – 4.

До 22 сільських рад району  обрано 266депутатів. Серед них,  236 депутатів висувались політичними партіями:  Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 129 депутатів, Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 71, Політична Партія «Опозиційний блок» - 27,  Політична Партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» - 7, Політична партія «Громадський Рух «Народний Контроль»- 1, Партія пенсіонерів України – 1.

Серед обраних 22 сільських голів, 8 новообраних: Вербвіська сільська рада – Мізюк Катерина Іванівна, Журавлинська с/р – Кулик Генадій Григорович, Клинівська с/р – Риковський Петро Іванович, Крутеньківська с/р – Пашенюк Олег Васильович, Молдовська с/р – Олійник Петро Васильович, Перегонівська с/р – Козак Володимир Володимирович, Розкішненська с/р – Лазнян Валерій Володимирович, Семидубська с/р – Фурман Лариса Миколаївна.

До селищних рад (Голованівськ, Побузьке) обрано 46 депутатів, 28 депутатів висувались політичними партіями. 12 депутатів представники Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 8 представників   Політичної партії Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина», 5 – Партії пенсіонерів України, 2 – Політичної Партії «Опозиційний блок». 1 – Радикальної партії Олега Ляшка.

Серед селищних голів, новообраний у Голованівську, Цобенко Сергій Олександрович.