Комісія з соціальних питань провела своє засідання

1 червня 2016 року голова постійної комісії районної ради з соціальних питань Сергій Туз провів засідання комісії на якому розглянули питання:

1. Про стан виконання районної цільової програми підтримки сім’ї до 2016року.
  2. Про стан виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016року.
  3. Про стан виконання районної програми боротьби із онкологічними захворюваннями до 2016року.
  4. Про  затвердження районної програми забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018року.
  5. Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020роки.
  6. Про  внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020роки.
  7. Про внесення змін до районної програми по створенню соціально-економічних умов для реалізації статутної діяльності Голованівської районної організації ветеранів України нс 2016-2017роки.

Депутати опрацювали проекти рішень та погодили включення зазначених питань до порядку денного чергової сесії.