На Голованівщині з робочим візитом перебував голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко

12 липня 2018року на Голованівщині з робочим візитом перебував голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Біля будівельного майданчика, де розпочато будівництво нового дошкільного закладу на 120 місць його зустрічали  голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський,  голова районної ради Богдан Кучмій, учасники антитерористичної операції зі сім’ями, громадськість, тощо.

Голова ОДА звернувся до присутніх з вітальним словом та пообіцяв підтримку розпочатого проекту з боку держави. Потім, було закладено капсулу «Часу» с посланням до майбутніх поколінь.

У рамках візиту Сергій Кузьменко відвідав району лікарню, де оглянув відремонтовані приміщення 2-го поверху поліклініки та вручив Сертифікат на купівлю житла лікарю –педіатру Ясінському М.В.