На Голованівщині вшанували 71-річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників

13 березня 2015року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь в урочистому мітингу «Навіки в пам’яті народній…» з нагоди 71-ї річниці визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників.

«Сьогодні ми зібралися, щоб низько уклонити голови перед тими, хто віддав своє життя за те щоб наша територія, наша батьківщина була звільнена від ворога. Висловлюю щиру подяку тим, хто кував цю перемогу, хто працював на передовій і з зброєю в руках і тим хто допомагав військовим, забезпечував їхні тили.

На голованівщині військові дії проходили більше трьох років, і мешканці району не стояли осторонь. Ми пам’ятаємо наші підпільні партизанські загони. На все життя залишиться в пам’яті Красногірський загін комсомольців «Спартак». Вічна пам’ять усім Героям!

Так склалося, що і сьогодні Україна потребує захисту. Я щиро вірю в те, що український народ об’єднається з однією метою щоб зберегти цілісність і незалежність, державність і соборність нашої країни. І злагода та спокій запанують у наших домівках, а мирне і сонячне небо буде світити над нашими головами. Дякую всім хто взяв участь у заході. Перемога обов’язково буде в Україні! Слава Україні!»,  - наголосив у своєму зверненні Олексій Іванович.

Пам’ятна церемонія завершилася спільним виконанням Національного Гімну України.

Потім, голова районної державної адміністрації О. Голімбієвський та голова районної ради О. Чушкін, ветерани Великої Вітчизняної війни  поклали квіти до Обеліску Слави, що в центральному Парку селища.