На нараді у голови районної ради обговорювали   стан доріг в районі

29 жовтня 2014року голова районної ради Олексій Чушкін провів нараду з заступником голови райдержадміністрації І. Артвіх, начальником відділу енергетики, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Є. Мамушкін, начальником ВДАІ  РВ УМВС України в Кіровоградській області І. Онищенко, головним інженером  Голованівського райавтодору  С. Годованюк та Свірнівським селищним головою І. Кулик.

На нараді обговорено питання  щодо критичної ситуації зі станом доріг внутрішньорайонного значення. Великовагові транспортні засоби проїжджаючи по дорогам району не тільки руйнують дороги але завдають шкоди прилеглим до доріг будинкам, мешканці яких звертаються з проханням допомогти у вирішенні цього питання. Ми, як влада повинні відреагувати на подібні звернення, зазначив О. Чушкін.

Учасниками наради обговорено можливі шляхи вирішення даного питання та дано доручення сільським радам прийняти рішення «Про обмеження руху на сільських дорогах великоваговими транспортними засобами», Голованівському райавтодору – визначити об’їзні шляхи, райдержадміністрації – звернутись до Кіровоградської служби автомобільних доріг з клопотання про направлення у район  вагового комплексу.