На нараді у голови РДА

30 липня  2012 року заступник голови районної ради Володимир Козак взяв участь  у нараді голови районної державної адміністрації.

Розглянуто питання:

1. Про реалізацію проекту «Стоп радон» в Голованівському районі.
  2. Про організацію відзначення в районі 21-річниці незалежності України.
  3. Про оформлення документації, яка засвідчує право власності на приміщення сільських, селищних рад,  об’єкти соціального спрямування, котельні бюджетних закладів в населених пунктах району з метою виконання заходів щодо запровадження енергозберігаючих технологій.
  4. Про організацію та забезпечення роботи центру ранньої діагностики в Голованівській центральній районній лікарні.
  5. Про підготовку до відкриття дитячих ігрових майданчиків в с. Молдовка та с.Люшнювате та відкриття дитячого садка в с. Молдовка.
  6. Різне.