На позачерговому засіданні ІІ сесії  внесено зміни до районного бюджету

Сьогодні, 11 грудня 2015року депутати Голованівської районної ради , які зібрались на  позачергове засідання ІІ сесії районної ради VІІ скликання розглянули  питання:

1. Про Регламент проведення ІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання; 2. Про внесення змін до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2015рік»;

3. Про Регламент Голованівської районної ради VІІ скликання.

Ключовим  питанням пленарного засідання був розгляд   внесення змін до районного бюджету. Доповідаючи з цього питання, начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар зазначив: «за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за 11 місяців 2015року кошти в сумі 2269,562тис.грн направляються для виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Також, додатково виділяються кошти в сумі 107.7тис. грн для завершення капітального ремонту Клинівської сільської амбулаторії; 20.0 тис. грн. - районній раді для придбання твердопаливного котла районному військомату; 31.4тис. грн. для ліквідації КП «Голованівськліс»; 25.0.тис.грн. для надання матеріальної допомоги демобілізованим учасникам АТО».

Депутати затвердили новий  Регламент районної ради, який розроблений на базі існуючого але більш детальний та удосконалений.