На ІІІ сесії прийнято районний бюджет на 2016рік

25 грудня 2015року депутати Голованівської районної ради на  ІІІ сесії VІІ скликання прийняли головний фінансовий документ району на наступний рік.

Бюджет району складає 109700.305тис. грн. По галузі «Освіта» заплановано видатків на суму 47079,2тис. грн., в тому числі за рахунок освітньої субвенції – 32894,2тис. грн., за рахунок місцевого бюджету – 14185,0тис. грн., видатки «Охорони здоров’я» складають 7266,5 тис. грн, «Соціальний захист та соціальне забезпечення» - 43900тис. грн., «Культура і мистецтво» - 5708,3тис. грн., «Фізична культура і спорт»  - 841,9тис. грн.. Видатки на реалізацію районних програм заплановані у сумі 1439,1тис. грн.

Голова районної ради подякував депутатам за прийняте рішення зазначивши, що до районного бюджету будуть вноситися зміни   відповідно до прийнятого державного бюджету на 2016рік.

Розпочав пленарне засідання голова районної ради Богдан Кучмій з вручення Подяк Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласного військового комісаріату за вірність присязі та сумлінне виконання службових обов’язків нашим землякам, що несуть службу на сході країни -   Сасину Миколі Васильовичу (с. Крутеньке), Пустовіту Олегу Анатолійовичу (смт Голованівськ) та Канайкіну Миколі Володимировичу (смт Голованівськ) вручено нагрудний знак  «За мужність і відвагу». Депутати та присутні вітали воїнів стоячи.

Далі Богдан Кучмій оголосив повідомлення про створення 3-х депутатських фракцій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радиальна партія Олега Ляшка,  «Об’єдання «Самопоміч».

Депутати затвердили порядок денний пленарного засідання виключиши питання: про стан виконання програми «Шкільне молоко» та районну програму підтримки ЗМІ в Голованівському районі і доповнили порядок денний  трьома питаннями: «Про депутатський запит», «Про внесення змін до районного бюджету на 2015рік», «Про затвердження програми «Молодь Голованівщини».

Так,  прийнято програми – соціально-економічного розвитку району на 2016рік та ряд соціальних: захисту малозабезпечених верств населення, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів; підтримки сімей загиблих учасників АТО; «Молодь Голованівщини».

Палка  дискусия виникла при розгляді питання щодо погодження оптимізації стаціонарного ліжкового фонду Голованівської центральної районної лікарні та філії Голованівської ЦРЛ в смт Побузьке. Проект рішення передбачав - в  КУ «Голованівська ЦРЛ» скоротити 5 ліжок травматології та 1 реанімаційне ліжко;

- в філії КУ «Голованівська ЦРЛ» смт. Побузьке 5 гінекологічних ліжок передати на терапевтичні, 5 хірургічних ліжок перевести в денний стаціонар при поліклінічному відділенні. Депутати не підтриали рішення та перенесли його розгляд на чергову сесію районної ради.

Наприкінці пленарного засідання Богдан Борисович привітав присутніх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав миру, здоров’я, благополуччя та плідної праці на благо людей.