Голова районної ради Олексій Чушкін відвідав  свято випускників Наливайківської ЗОШ

11 червня 2015року голова районної ради О. Чушкін спільно з начальником  відділу освіти райдержадміністрації М. Коломійчуком відвідали випускний вечір дев’ятикласників Наливайківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Керівники вручили випускникам свідоцтва про закінчення школи І-ІІ ступеня, Грамоти та Подяки за активну участь у спортивних змаганнях та цінні подарунки.

Голова районної ради звернувся до випускників з вітальним та напутнім словом: «ви лише закінчили 9 класів та стоїте перед вибором продовжувати навчання в школі чи йти в самостійне життя. Я б рекомендував вам продовжити навчання, здобувши середню освіту. Молодій людині важко зорієнтуватися «ким стати, яку професію обрати, чому присвятити своє життя». Тому, хто не має відповіді на ці запитання, має таку нагоду навчатись ще два роки,  дослухатись мудрих порад вчителів, насолоджуватись юністю та безтурботним життям. А той, хто вже для себе обрав інший шлях  - до нових звершень, в щасливу путь».

Також, випускників вітали  Михайло Коломійчук, директор школи Людмила Швець та  батьки, які на знак вдячності вручили директору школи український коровай, яким пригостили всіх присутніх на святі.