На засіданні комісії з питань бюджету вирішувались питання щодо управління комунальною власністю району

17 лютого 2016року голова постійної комісії Руслан Цобенко провів засідання комісії з питань бюджету, на якому розглянули ряд профільних питань, що увійшли до порядку денного  ІV сесії Голованівської районної ради. Участь у засіданні комісії взяв голова районної ради Богдан Кучмій.

Так, депутати  підтримали проект рішення щодо надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту РДА передавати в тимчасове платне користування АФ «Хлібороб» у формі ТОВ спортивний зал Наливайківської загальноосвітньої школи для проведення навчально-тренувальних занять, та надання дозволу   комунальному закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду територіальному медичному об’єднанню «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» частини нежитлового приміщення з орендною платою в розмірі            1 гривня  в рік.

Розглянувши та обговоривши звернення  КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» члени комісії погодили  умови передачі в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, а саме частин нежитлового приміщення в селі Перегонівка. Балансоутримувачу рекомендовано розмістити оголошення  про намір передати майно в оренду та в разі надходження 2-ох і більше заяв провести конкурс на право оренди згідно  чинного законодавства.

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» погоджено рішення щодо надання дозволу відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації на  передачу нежитлового приміщення в безоплатне користування Голованівській районній спілці ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів).

Далі, вивчаючи  питання  щодо реформування РКП РВО «Вісник Голованівщини», постійна комісія рекомендувала сесії районної ради заслухати звіт головного редактора РКП РВО «Вісник Голованівщини»  з фінансово-господарської діяльності підприємства за 2012-2015роки. Відповідно до вимог чинного законодавства питання щодо реформування підприємства внесено до порядку денного чергової сесії та погоджено відповідний проект рішення.

У ході засідання депутати також розглянули зміни що вносяться до районного бюджету на 2016рік та погодили проект рішення.