Нарада  з керівниками комунальних установ та підприємств

2 лютого 2015 року під головуванням голови районної ради Олексія Чушкіна, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Артвіх, заступника голови районної державної адміністрації Ольги  Бугаєнко, начальника фінансового управління районної державної адміністрації Василя Дударя та начальника УДКСУ в Голованівському районі Олександра Гаврищука  відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та установ а саме: «Голованівськліс», «Спорт для всіх» та Трудового архіву Голованівського району.

Голова районної ради  повідомив про те, що при формуванні районного бюджету на 2015 рік було вирішено припинити діяльність двох комунальних установ. Це – «Голованівськліс» та «Спорт для всіх». Він роз’яснив порядок ліквідації та наголосив, що в разі потреби можливо скликати позачергову сесію районної ради в кінці лютого 2015 року. Термін ліквідації згідно чинного законодавства не може бути меншим двох місяців з моменту оголошення про ліквідацію. При цьому слід відмітити, що розірвання трудового договору з працівником в даній ситуації, передбачає дотримання певних гарантій для працівника. Так, за загальним правилом встановленим частиною першою статті 49-2 КЗпП України про наступне вивільнення працівників персонально попереджають не пізніше ніж за два місяці. Працівники, яких попереджено про наступне вивільнення, і посади яких відсутні у новому штатному розписі, продовжують працювати ще не менше двох місяців і отримують заробітну плату А також, при припиненні трудового договору з даної підстави працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку.

Заслухавши та обговоривши інформацію керівників підприємств, установ та начальника фінансового управління районної державної адміністрації про стан фінансування їх в 2015 році голова районної ради Олексій Чушкін  рекомендував районній державній адміністрації ще раз переглянути питання щодо доцільності подальшого існування установ та виявлення джерел фінансування і в разі необхідності ініціювати проведення позачергової сесії районної ради з метою вирішення даних питань.