Нарада з підприємцями району

14 лютого 2012року за ініціативи голови районної ради Олексія Чушкіна та голови районної державної адміністрації Олександра Ярового відбулася нарада із суб’єктами господарювання  - фізичних та юридичних осіб.

Учасники наради розглянули питання:

1. Про спрощену систему оподаткування.

2. Про реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого господарювання.

3. Про додержання вимог закону України «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення.

4. Про якість продукції рослинного і тваринного походження.

5. Про додержання правил протипожежної безпеки в підприємствах торгівлі району.

6. Про актуальні питання щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями та подання річної звітності фізичними особами-підприємцями за 2011рік.

7. Про умови співробітництва с Райффайзен Банк Аваль підприємств торгівлі на предмет еквайрінгу.

8. Умови встановлення платіжних терміналів в торгівельних підприємствах району.

9. Про особливості встановлення платіжних терміналів в підприємствах торгівлі.

Перед підприємцями району виступали фахівці Голованівського відділення Гайворонської МДПІ, санітарно-епідеміологічної станції, управління ветеринарної медицини, управління Пенсійного Фонду та  банківських установ.

Голова районної ради Олексій Чушкін, звертаючись до підприємців наголосив, що влада зацікавлена в партнерських стосунках з приватним бізнесом і робить усе можливе, аби прибрати всі перешкоди на шляху його процвітання, особливо з боку різного роду контролюючих органів. Також Олексій Іванович зазначив, що органи влади зобов’язані сприяти підприємницькому рухові, і як голова районної ради пообіцяв, що спільно з депутатським корпусом відстоюватиме інтереси кожної людини, яка працює на цій ниві.

Підсумком наради стало прийняття рішення про доцільність проведення подібних зустрічей і надалі.