Нарада з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

11 вересня 2014 року відбулась нарада з представниками Українського фонду соціальних інвестицій по Кіровоградській області щодо проведення конкурсу на отримання спів фінансування із Українського фонду соціальних інвестицій.

У нараді взяли участь голова районної ради Олексій Чушкін, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко, керівники закладів освіти, медицини , культури, сільські та селищні голови.

Представники фонду ознайомили присутніх з основними умовами  конкурсу та прийому заявок з підготовки мікропроектів другої фази конкурсу за напрямком «Ремонт об’єктів соціальної сфери та комунальної інфраструктури у сільській місцевості (дитячих садків, шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів, клубів, водогонів, доріг). Для подачі проекту необхідно провести загальні збори громадян з метою визначення об’єктів соціальної та комунальної інфраструктури для участі у конкурсі та після підготовки необхідних документів подати заявку. Прийом заявок триватиме до 10 жовтня 2014 року.

Голова районної ради Олексій Іванович зазначив, що головне це спів фінансування. Внесок територіальної громади має складати 20 відсотків від загальної суми гранту. Олексій Іванович закликав не бути байдужим і взяти участь в конкурсі.

Заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко оголосила визначені попередньо об’єкти для участі у конкурсі та об’єкти, які необхідно оглянути.

Делегацією було здійснено об’їзд деяких об’єктів соціальної та комунальної інфраструктури.