Щопонеділкова нарада

19 січня 2015 року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у щопонеділковій нараді за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів міністерств та відомств України.

В ході наради голова районної ради порушив актуальне питання – це формування та наповнення місцевих бюджетів. Адже, саме від цього документу буде залежати наскільки успішно протягом року місцева рада зможе виконувати свою головну місію – забезпечення належних умов діяльності територіальної громади.

Голова районної ради вкотре звернувся до районної державної адміністрації з проханням переглянути районні програми та провести обґрунтовану  оцінку результатів їх виконання, доцільності продовження тих чи інших заходів передбачених програмами та визначити програми які не є першочерговими і дія яких може бути призупинена.

З метою обговорення основних підходів щодо формування бюджетів місцевих рад на 2015 рік та новацій, які стосуються оподаткування Олексій Чушкін запропонував провести нараду з сільськими, селищними головами та бухгалтерами сільських, селищних рад з питань формування показників місцевих бюджетів на 2015 рік відповідно до законів України «Про Державний бюджет на 2015 рік», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

А також, голова районної ради підтримав пропозицію Державної фіскальної служби щодо організації спільної наради з питань прийняття рішень сільськими та селищними радами про встановлення відповідних місцевих податків і зборів згідно із змінами внесеними до Податкового кодексу України.

На нараді також розглянули питання щодо виконання надходжень до Пенсійного фонду України у січні 2015 року та очікуваних показників надходжень до бюджетів усіх рівнів. Зупинилися на питаннях про організацію харчування, підвозу учнів, роботи методкабінету відділу освіти РДА та організації роботи позашкільної освіти відповідно до вимог Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік».

За результатами наради підготовлено низку доручень керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних органів міністерств та відомств України.