Голованівськ з робочим візитом відвідав  начальник управління Держпраці в Кіровоградській області С. Подорожний

16 квітня 2018року в Голованівському районі з робочим візитом перебував начальник Управління Держпраці в Кіровоградській області Сергій Подорожний, який разом з головою районної ради Богданом Кучмієм та головою районної державної адміністрації Олегом Голімбієвським оглянули хід виконання підготовчих робіт на об’єкті  будівництва дитячого садочка в смт Голованівськ, по завершенню яких буде знесено зелені насадження на місці будівництва, огороджено будівельний майданчик та облаштовано огорожу та під’їзди до нього.

Також було оглянуто хід ремонтних робіт в Голованівській центральній районній лікарні,  де триває капітальний ремонт 2-ого поверху поліклінічного відділення. Ремонтні роботи йдуть за узгодженим графіком. Спеціалісти ПП «Будпромсервіс – плюс»  завершили ремонт приміщень лабораторії та закінчують роботи в кабінетах лікарів. Роботи проводиться без призупинення функціонування лікарні.