Обговорення змін у пенсійному законодавстві

12 травня 2015року працівниками Пенсійного фонду України в Голованіському районі проведено роз’яснення законопроекту № 2767 від 30 квітня 2015року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

При обговоренні законопроекту  головою районної ради О. Чушкіним внесено пропозицію щодо зменшення  стажу державної служби з 10років до 5 років, який дає право на отримання разової компенсації при виході на пенсію (за сплату державними службовцями підвищеної ставки 2,5%), так як  строк повноважень виборних посад місцевого самоврядування становить 5 років.