Обговорено питання протидії незаконним вирубкам лісосмуг

13 жовтня 2014року голова  районної ради О. Чушкін  за участю першого заступника голови райдержадміністрації І. Артвіх, начальника Голованівського РВ УМВС О. Голованя, начальника державтоінспекції району І. Онищенка, головного лісничого ДП «Голованівський лісгосп» Р.Мельника провів  нараду, на якій обговорювалося питання протидії незаконним вирубкам лісосмуг.

Зважаючи на актуальність даної проблеми та її загрозливі масштаби для екології, голова районної ради закликав керівників правоохоронних органів та держлісгоспу документувати всі випадки знищення лісових насаджень, на підставі яких прийматимуться рішення щодо притягнення винних осіб як до адміністративної, так і кримінальної відповідальності.