Об’їзд сільських рад

10 вересня 2014 року заступник голови районної ради Володимир Козак та керуючий справами виконавчого апарату Юрій Кадієвський відвідали Пушківську, Липовеньківську та Капітанську сільські ради. Метою поїздки був огляд  об’єктів соціальної інфраструктури, а саме: шкіл, дошкільних навчальних закладів, закладів культури та медичних закладів.  У результаті огляду були з’ясовані проблемні питання територіальних громад, що потребують негайного вирішення. Це - необхідність придбання приміщення для Пушківського ФАПу, реконструкція системи опалення та заміна віконних блоків у Липовеньківській ЗОШ І-ІІ ступенів, ремонт покрівлі у Капітанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, відсутність освітлення в Капітанській сільській бібліотеці та капітальний ремонт Капітанського ФАПу.

Серед основних проблем заступник голови районної ради також звернув увагу на освітлення вулиць, ремонт доріг, готовність закладів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період.