Огляд-конкурс з співпраці організацій ветеранів України з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади по соціальному захисту людей старшого покоління

У рамках співпраці організацій ветеранів України з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади по соціальному захисту людей старшого покоління, 22 серпня 2014 року відбулась зустріч голови Голованівської районної ради Олексія Чушкіна з головою Кіровоградської обласної організації ветеранів України Василем Єфименком, його першим заступником Олексієм Демченком та головою районної організації ветеранів Іваном Леоновим.

Щорічно на протязі липня-вересня в області проводиться огляд-конкурс на місцях щодо взаємодії організацій ветеранів України з органами влади. Метою конкурсу – є вивчення практики організації співпраці щодо соціального захисту ветеранів всіх категорій, дітей війни і людей похилого віку, узагальнення і розповсюдження кращих форм роботи ветеранських організацій, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), їх стаціонарних відділень, стану використання палат для інвалідів Великої Вітчизняної війни, організації змістовного дозвілля людей старшого покоління, тощо. В цьому році комісія з обласної організації ветеранів України відвідала Голованівську первинну організацію ветеранів та територіальний центр соціального обслуговування  Голованівського району, де ознайомилась з умовами проживання людей похилого віку та з наданням адресної натуральної та грошової допомоги.

За підсумками  роботи були вивчені проблемні питання, зауваження та пропозиції, визначені плани на майбутнє в частині підвищення якості соціального забезпечення ветеранів району.