Огляд захисних споруд

3 лютого 2015 року голова районної ради Олексій Чушкін та перший заступник голови районної державної адміністрації Ірини Артвіх з робочою групою у складі начальника Голованівського РВ У ДСНС України у Кіровоградській області В. Прудкого, заступника головного державного санітарного лікаря Вільшанського та Голованівського районів В. Діканова, начальника відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації О. Приходько оглянули захисну споруду, а саме сховище , що знаходиться в приміщенні районного будинку культури за адресою: смт. Голованівськ, вул. Суворова,3.  Під час обстеження було з’ясовано що дане приміщення перебуває у не найкращому стані й поки не відповідає нормам законодавства з цивільного захисту та потребує проведення відповідних робіт. Зокрема, заступник головного державного санітарного лікаря Вільшанського та Голованівського районів Віктор Діканов наголосив на доукомплектуванні систем життєзабезпечення та заміні фільтровентиляційного та іншого інженерно-технічного обладнання.

Начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи Олег Приходько повідомив про те що за роки незалежності у Голованівську не було побудовано жодної захисної споруди. Вони залишилися у спадок від Радянського Союзу. Щороку їх стан погіршується внаслідок старіння, амортизаційного зносу, підтоплення ґрунтовими водами, неспроможності власників здійснювати технічне обслуговування.

Голова районної ради Олексій Чушкін наголосив  на необхідності приведення сховища до належного стану, адже стан у країні залишається складним і потрібно подбати про безпеку населення.  Він звернув увагу  на проведення ремонту електричної проводки в приміщенні, підтримання його у готовності до використання та встановлення відповідних вказівників.