Олексій Чушкін:

28 серпня 2015 року в районному будинку культури пройшла районна серпнева конференція працівників закладів освіти Голованівського району, які зібрались для того щоб підбити підсумки минулого навчального року та запланувати роботу на прийдешній навчальний рік.

Свято розпочалось хореографічною композицією «Ми діти твої Україна», яку представили хореографічні колективи районної дитячої юнацької школи.

Після відкриття урочистої частини присутні пом’янули хвилиною мовчання  героїв, які загинули на Сході України, в тому числі 5 бійців з Голованівського району.

За традицією освітян району привітали голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко.

Зокрема Олексій Чушкін зазначив: «Освітяни району – це єдина дружна та щаслива родина. Влада робить всі кроки щоб освіта була на належному рівні.  В першу чергу це забезпечення належного соціального захисту наших педагогів. Всі кошти, які будуть надаватись з районного бюджету на освітянську галузь  будуть раціонально розприділені з метою надання матеріальної мотивації працівникам освіти.» Голова районної ради  подякував педагогам за патріотичне виховання підростаючого покоління та побажав добра, радості, здоров’я та миру.

А також, голова районної ради вручив матеріальну допомогу з особистих коштів двом спеціалістам, які після навчання повернулись працювати в школи району.

Кращі педагоги району були відзначені грамотами та подяками за результатами та підсумками 2014-2015 навчального року в 4 номінаціях.

В одній із номінацій було нагороджено та відзначено  педагогів, що йдуть на заслужений відпочинок. Пролунали найщиріші і найтепліші слова в адресу педагогів.

На завершення відбувся святковий концерт.