Олексій Іванович вітав лісівників та ветеранів лісового господарства з Днем працівника лісу!

18 вересня голова районної ради Олексій Чушкін привітав працівників Голованівського ДП  «Голованівське лісове господарство»      з професійним святом – Днем працівника лісу.

У своєму вітальному виступі він зауважив, що ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни, тому збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя краю.

Від депутатського корпусу районної ради та особисто від себе Олексій Іванович подякував лісівникам та ветеранам лісового господарства за невтомну наполегливу працю, зміцнення лісового фонду, захист земельних угідь і забезпечення потреб населення у різноманітній лісовій продукції та нагородив відзнаками Голованівської районної ради кращих працівників  лісогосподарського підприємства.