Під головуванням Богдана Кучмія  відбулось позачергове засідання ХХІV сесії Голованівської районної ради

9 листопада 2018року за участю 23 депутатів відбулось позачергове засідання ХХІV сесії Голованівської районної ради VІІ скликання. Вів засідання голова районної ради Богдан Кучмій.

Депутати затвердили порядок денний з 12 питань. Першим питанням депутати  внесли зміни до районного бюджету на 2018рік – збільшили видатки районного бюджету у сумі 4636,013 тис.грн. за рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету в сумі 3930,0 тис.грн. та за рахунок дотацій та субвенцій з сільських, селищних бюджетів у сумі 789,013 тис. грн.. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Василь Дудар проінформував    про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018року. Рішенням сесії затверджено   звіт   по доходах в сумі 184600404,32 грн., у тому числі по загальному фонду 179764631,94 грн.,  по спеціальному фонду – 4835772,38 грн.; по видатках – у сумі 192112988,32 грн., у тому числі по загальному фонду – 168427662,92 грн., по спеціальному фонду – 23685325,47 грн.

Наступним питання депутати заслухали інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олени Белінської щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2108/2019року.

Відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України, запущено процес реорганізації комунальної установи «Голованівська центральна районна лікарня»  в комунальне некомерційне підприємство «Голованівська центральна районна лікарня».

Рішенням сесії затверджено Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Голованівської районної ради, внесено зміни до Методики розрахунку, пропорції розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району. Також внесено зміни ще до ряду рішень районної ради, зокрема про затвердження списку присяжних Голованівського районного суду.

Депутат районної ради Олексій Чушкін вніс на пленарне засідання звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Дане звернення не знайшло підтримки у депутатів та рішення не було прийняте.