Пленарне засідання ХХХІІ сесії Голованівської районної ради VІ скликання

19 вересня 2014року  під головуванням голови районної ради Олексія Чушкіна в залі засідань районної ради проходила чергова ХХХII сесія Голованівської районної ради VІ скликання.

На початку пленарного засідання  депутати затвердили порядок денний із 20 питань, виключивши питання «Про припинення діяльності юридичної особи Голованівського районного центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»  та включили питання «Про реорганізацію Капітанської та Липовеньківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів», «Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району», «Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря КУ «Голованівська центральна районна лікарня».

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації  Ігоря Ткаченка  про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

У доповіді Ігор Сергійович  зупинився на показниках соціального і економічного розвитку району.

Звіт голови райдержадміністрації викликав  у депутатів жваве обговорення. Лунали численні запитання  щодо особистого внеску голови РДА у розвиток району, неправомірного  звільнення начальника відділу освіти району, морального права на отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в районі та загалом   непрофесійної   роботи голови РДА на посаді.

Депутати заслухали звіти про виконання районних програм «Шкільна парта»,  «Національного прану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», «Реконструкції мереж зовнішнього освітлення», «Енергоефективності», «Земельних відносин», «Охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг», «Житлового будівництва», «Підтримки хореографії та розвитку масового танцювального руху».

Внесли зміни до програми соціально-економічного розвитку Голованівського району та Статутів медичних закладів КУ «Голованівська центральна районна лікарня» та КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до прийнятих рішень головні лікарі медичних закладів призначаються та звільняються з посади за рішенням сесії районної ради шляхом укладення контракту за поданням голови Голованівської РДА або голови районної ради та погодженням департаменту охорону здоров’я обласної державної адміністрації.

При розгляді питання «Про продовження терміну перебування на посаді головного лікаря КУ «Голованівська центральна районна лікарня» , депутати заслухали звіт про діяльність головного лікаря установи Валентини  Сачук. Попри різних думок щодо продовження терміну контракту Сачук В.М. з боку окремих депутатів та голови райдержадміністрації, головному лікарю В. Сачук продовжено термін перебування на посаді.

Депутати ухвалили рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,  затвердили перелік платних послуг та тарифів, що надаються закладами культури.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Л. Дудар  доповіла про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015рік. Так, в поданій інформації зазначено, що на даний час підготовлено до опалювального сезону 25 котелень, з урахування сільських, селищних  та відомчих котелень, що становить 50%. Всього по району при плановому завданні підготовки теплових мереж довжиною 16,5км. фактично підготовлено 8,2км, що становить 49%.  На опалювальний сезон в цілому по районі необхідно заготовити близько 1700тонн вугілля. Фактично є – 162тонни, що становить 9% від потреби. Протягом 2014року жодного договору з ПП «АВКУБІ»  на постачання тепла на альтернативному виді палива (пілети) не укладалось.