Постійна комісія з питань бюджету вивчала проект районного бюджету на 2016рік

23 грудня 2015року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету під головуванням Руслана Цобенка. В роботі комісії взяв участь голова районної ради Богдан Кучмій.

До порядку денного комісії  включено 6  питань:  про затвердженя районних програм -  по створенню умов для обслуговування адміністративного приміщення районної ради на 2016-2018роки,  підтримки ЗМІ в Голованівському районі на 2016-2017роки та   економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2016рік; про районний бюджет на 2016рік; про передачу комунального майна в оренду; про План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016рік.

Комісією підтримано проект програми по створенню умов для обслуговування адміністративного приміщення районної ради. Дана програма передбачає фінансування господарчої групи районної ради, яка   обслуговує адміністративне приміщення. Фінансування програми передбачає: 2016рік -720 тис.грн., 2017рік – 740тис. грн. 2018рік – 760тис. грн.

У зв’язку з прийняттям Закону України щодо реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації в найближчий час буде розпочато процедуру роздержавлення ЗМІ заснованих органами місцевого самоврядування, - зазначив голова комісії Руслан Цобенко. Тому  в проекті районного бюджету на  2016рік  фінансування  РКП РВО «Вісник Голованівщини»  не планується. Комісією запропоновано виключити  питання щодо затвердження програми підтримки ЗМІ  з порядку денного пленарного засідання.

Постійна комісія  рекомендувала передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл та селищ району та встановити оренду плату 1грн. за 1 кв.м. в рік наступним бюджетним установам: Голованівській селищній раді,  Раді районної організації ветеранів України, Управлінню пенсійного фонду в Голованівському районі, КП «Кіровоградський науковий технічно-лабораторний центр спеціальних видів робіт у будівництві».

Також, депутати погодили план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016рік.

Представляючи проект програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Ірина  Артвіх  довела основні показники розвитку.

Депутати детально  розглянули проект  районного бюджету на 2016рік.

Загальний обсяг районного бюджету  складає 109700.305тис. грн., у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – у сумі 108068,205тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету – у сумі 1632,1тис. грн. Видатки районного бюджету складають 109700.305тис. грн. у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – у сумі 108068,205тис. грн, видатки спеціального фонду районного бюджету – у сумі 1632,1тис. грн. Через відсутність чітких показників державного бюджету, проект районного бюджету на 2016рік буде ще доопрацювуватись.