Постійними комісіями продовжується опрацювання питань порядку денного чергової сесії районної ради

Сьогодні ж, 16 вересня засідали постійні комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою та з питань аграрної політики та раціонального використання земель.

Крім питань, які внесені до порядку денного чергової сесії, депутати детально розглянули профільні питання.

Так, комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою заслухала інформацію завідувача сектору запобігання і виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Андрія Плахотнюка про стан виконання районної комплексної програми забезпечення діяльності кримінально-виконавчої інспекції та попередження роту рецидивної злочинності на 2012-2015 роки. Він зазначив: «Істотне значення для запобігання рецидивній злочинності має адміністративний нагляд за певною категорію осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Відповідно до Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» такий нагляд строком від одного до двох років установлюється з метою попередження злочинів окремими особами, звільненими з місць позбавлення волі і здійснення виховного впливу на них».

А також, члени комісії розглянули довідку щодо стану виконання районної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2013-2015 роки та з’ясували що заходи програми виконуються, але дана програма протягом 2013-2015 років не фінансувалась.

Комісія з питань аграрної політики та раціонального використання земель розглянула питання щодо затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на територіях Крутеньківської, Свірнівської, Грузької, Троянської сільських рад та погодила проект даного рішення.