Повідомлення про створення спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Голованівський ЦПМСД» Голованівської районної ради

Голованівська районна рада відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я» повідомляє про намір створити спостережну раду КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської районної ради.

Персональний склад спостережної ради буде затверджуватись на черговій сесії Голованівської районної ради у кількості не більше ніж 15 чоловік, серед них:

• один представник власника закладу охорони здоров’я (уповноваженого ним органу);
  • представники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення місцевої державної адміністрації  – дві особи (по одному представнику);
  • депутати районної ради (за згодою) – дві особи;
  • представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), - від однієї до восьми осіб (по одному представнику).

Члени спостережної ради повинні відповідати наступним вимогам:

• бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

Депутати районної ради, представники громадськості та громадські об’єднання, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організації, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, повинні протягом 10 робочих днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Голованівської районної ради (до 28 травня 2020 року включно) надіслати Голованівській районній раді пропозиції щодо включення до складу спостережної ради.

Контакти Голованівської районної ради

адреса: 26500, Кіровоградська область, смт. Голованівськ, вул. Соборна, 48.

електронна пошта: Holovanivsk_rada@ukr.net

телефон для довідок 2-19-84