Працівники районного будинку культури вітали трудові колективи

Традиційно, 14 січня, в приміщенні сесійної зали районної ради завітали щедрувальники-посівальники- працівники районного будинку культури, які подарували трудовим колективам районної ради, райдержадміністрації, сільським, селищним головам району купу позитивних емоцій та святкове занурення в світ традицій українського народу. Ряджені Маланка, Василь, Коза бажали господарям достатку і щасливого життя, а ті віддячили їм щедрими оплесками та гостинцями. Голова районної ради Олексій Чушкін та перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Артвіх привітали присутніх із новорічно-різдвяними святами та побажали їм здоров`я, добробуту, радості і миру.

Цього дня артисти будинку культури колядували, щедрували, засівали та розігрували сценки перед трудовими колективами підприємств, установ та організацій усього району.