Працювала постійна комісія районної ради з питань бюджету

09 грудня 2014року працювала постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку. Порядок денний комісії складався із шести питань та розгляду листів, що надійшли від установ та організацій району.

Депутати заслухали інформацію заступника голови районної державної адміністрації Ірини Артвіх «Про програму економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2015рік» та «Про стан виконання програми формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Голованівського району на 2014-2016роки».

Погодили проекти рішення «Про безоплатну передачу майна» та «Про внесення змін до районної цільової соціальної програми «Молодь Голованівщини».

Розглянули листа Голованівської райдержадміністрації щодо сприяння військовому комісаріату Голованівського району у роботі в мирний час та під час проведення мобілізації та вирішили не вносити дане питання до порядку денного чергової сесії , так як питання розірвання договору оренди з Держземагенством в Голованівському районі не  є компетенцією сесії районної ради.

Опрацювали проект рішення щодо змін до районного бюджету, в якому здійснено перерозподіл бюджетних призначень за головними розпорядниками бюджетних коштів.