Привітання до Дня медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Ваша професія заслуговує найвищої поваги, похвали та захоплення. Недаремно ж, руки лікаря називають золотими, адже ними він рятує життя інших людей.

День медика – свято представників складної, благородної і шанованої в народі галузі. В якій поєднуються чуйність, гуманізм, високий професіоналізм. Своєю працею Ви допомагаєте людям повернути здоров’я, віру  в себе та в прийдешній день. Щира подяка сьогодні медикам – професіоналам. Котрі віддають серце і душу щоденній праці з людьми, які потребують видужання.

За вірність благородному покликанню, за Ваше милосердя, розуміння, сердечну теплоту і чуйність, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашого району – низький уклін Вам, шановні медики, і глибока вдячність.

Прийміть у день Вашого професійного свята найтепліші слова вітання. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Щастя та взаєморозуміння у родинах. Нехай Бог завжди оберігає Вас та Ваших рідних!

Голова районної                                                       Голова

державної адміністрації                                  районної ради