Привітання голови Голованівської районної ради з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Вітаємо всіх керівників, активістів, усіх працівників галузі з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. ваша праця дуже відповідальна, почесна і потрібна людям, ваш високий професіоналізм, справжня турбота про права та інтереси людей слугують запорукою торжества соціальної справедливості, сприяють стабілізації ситуації у житті нашої держави.

Щиро бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту, великого людського щастя, невичерпної енергії у благородній праці на благо рідної України, її славного народу.

Голова Голованівської

районної ради                                         Олексій ЧУШКІН