Привітання з нагоди  Дня юриста!

Шановні юристи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Порядок в державі і благополуччя його громадян невід’ємно пов’язано з максимальним дотриманням і повагою прав і свобод людини. Це важке завдання для молодої держави, але від її вирішення залежить життєздатність будь-якого цивілізованої суспільства. Юристи і правознавці, покликані суспільством для вирішення цього завдання, щоденно стикаючись з найрізноманітнішими проблемами, твердо стоять на позиціях підвищення правової культури українських громадян різних верств населення.

Забезпечення правових гарантій на практиці вимагає не мало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної роботи.

Тож прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, бажають їм верховенства порядку і права в вашій щоденній практиці, благополуччя та нових професійних перемог.

З повагою!

Голова районної                                                             Голова

державної адміністрації                                                 районної ради

О. ГОЛІМБІЄВСЬКИЙ                                                       О. ЧУШКІН