Привітання  з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом– Днем працівника соціальної сфери!

Ви обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Ваша щоденна робота своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу нашої соціальної держави. Ми переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею.

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.
Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!

Голова районної                                                 Голова

державної адміністрації                                     районної ради