Привітання з нагоди Дня захисника України!

Дорогі земляки! Шановні наші захисники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Захисника України.

Це свято з’явилось на наших календарях недаремно. Воно покликане вшановувати мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, а також сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. Та що там казати і сьогодні, на теренах уже вільної та незалежної України, йде так звана антитерористична операція, хоча всі ми прекрасно розуміємо, що це реальна війна, хоча й неоголошена. І сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Продовжують воювати, гідно захищати територіальну цілісність неньки-України, а також наше з Вами мирне небо. Низький уклін Вам за це, герої сьогодення! Ви мужньо та відважно несете місію захисника, усім своїм патріотизмом та силою волі показуєте приклад прийдешньому поколінню.

Ми щиро вітаємо всіх з Днем Захисника України. Бажаємо усім  Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Голова районної                                                    Голова

державної адміністрації районної ради