Привітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Культура це  простір, в якому проходить все життя людині від народження до смерті. Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість. В бібліотеках, клубах, на вуличних святах - працівники культури невпинно і щодня несуть "вахту" по збереженню і розвитку національної культури України.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

В цей день ми вклоняємося всім працівникам культури голованівщини, які душевним словом та піснею пишуть історію нашого сьогодення, підтримують культурні набутки наших прадідів.

Бажаємо вам весни у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

Голова районної                                                 Голова