Проведено реквієм-офіра за загиблими солдатами села Пушкове

20 липня 2015року біля Пушківської загальносвітньої школи  відбувся реквієм-офіра за загиблими солдатами цієї школи  Миколи Чамлая та Івана Голоти. Захід проводився Голованівською організацією ветеранів Афганістану у розрізі акції «Ми йдемо до тих могил».

Мета акції - не дати часу стерти з пам’яті жителів району імена тих земляків, хто віддав своє молоде життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок та захищаючи свободу й незалежність нашої держави.

Літературно-музичні композиції у виконанні колишніх воїнів-афганців, працівників районного будинку культури  не залишили байдужими присутніх.

До учасників заходу  звернувся  голова районної ради О.Чушкін, який наголосив, що він тут не стільки як офіційна особа, а як друг дитинства та юності Миколи Чамлая, як пересічний громадянин України, котрому пече давній афганський біль і свіжий - воєнних дій на сході держави.

По закінченню, присутні скорботною ходою вирушили на кладовище с.Пушкове, де поховано І.І.Голоту та транспортом - у с.Одая, де покоїться прах М.М.Чамлая.

Героями не народжуються, ними стають. Слава тим, хто зборов у собі страх і не лише не побоявся стати на захист людських інтересів, але й  принести в жертву своє життя.