Проведено друге пленарне засідання І сесії VІІ скликання

9 грудня 2015року під головуванням голови районної ради Б. Кучмія в залі засідань  районної ради відбулось друге пленарне засідання І сесії VІІ скликання. 29 депутатів взяли участь у пленарному засіданні.

Порядок денний засідання складався із 8 питань:

1. Про обрання заступника голови районної ради.
  2. Про утворення постійних комісій районної ради.
  3. Про обрання постійних комісій.
  4. Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради.
  5. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради.
  6. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Кучмію Б.Б.
  7. Про встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги та преміювання голови районної ради.
  8. Про встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги та преміювання заступника голови районної ради.

За результатами таємного голосування, заступником голови районної ради обрано депутата районної ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Рокочука Дмитра Сергійовича, 1989 року народження, за освітою юрист.

Рішенням сесії утворено 5 постійних комісій районної ради: з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку; з питань аграрної політики та земельних відносин; з питань Регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку,  взаємодії з правоохорониими органами та боротьби з корупцією; з соціальних питань та з питань будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, екології, торгівлі, житлово-комунального господарства та регуляторної політики. Затверджено їх персональний склад та Положення про постійні комісії.

З метою оптимізації бюджетних коштів, головою районної ради запропоновано внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату районної ради, а саме, зменшення чисельності апарату на 2 посадові особи.  Депутати підтримали рішення про встановлення надбавок, надання матеріальної допомоги та преміювання голові районної ради та  заступнику голови.